Zamki elektroniczne Apartlock

W tej kategorii prezentujemy funkcjonalne zamki elektroniczne do drzwi na kod. To nowoczesne rozwiązanie pozwala na błyskawiczne i niezwykle komfortowe zarządzanie dostępem do konkretnych pomieszczeń. Właśnie z tego względu poleca się je m.in. do hoteli i apartamentów.

Dzięki zaawansowanym możliwościom urządzenia można sprawnie udostępniać gościom hotelowe pokoje. Obsługa zamka elektronicznego do drzwi zewnętrznych odbywa się za pomocą darmowej aplikacji na telefon generującej unikalne klucze dostępny, która nie musi być połączona z Internetem. Sprzęt znacząco ułatwia także sprzątanie czy zaopatrywanie apartamentu dzięki tokenom, które są aktywne w ustalonym przedziale czasowym. Dzięki temu zarządca może skutecznie radzić sobie z pilnowaniem terminów czy zdalnymi wymeldowaniami czy zameldowania.

Aplikacja pozwala na zarządzanie dowolną liczbą elektronicznych zamków na kod w drzwiach zewnętrznych, a ponadto daje możliwość programowania kart dostępu, wysyłki wirtualnych kluczy oraz kontrolowania poziomu naładowania baterii. Program rejestruje też wszystkie zdarzenia i tworzy na ich podstawie przejrzystą historię wykonanych czynności.

Zastąp klucz kodem do drzwi

Zachęcamy do wyboru nowoczesnego rozwiązania, które pozwoli Państwu zaoszczędzić czas na problematycznym przechowywaniu oraz przekazywaniu kluczy. Oferowane zamki elektroniczne z kodem są bardzo proste w montażu i gwarantują maksimum komfortu użytkowania za sprawą wbudowanego panelu obsługi. Dzięki wielu rozmiarom i uniwersalnemu zastosowaniu da się je zamontować do drzwi każdego rodzaju.

Przedstawione modele wyróżniają się eleganckim i stylowym designem, dlatego z łatwością można dopasować je do dowolnego wystroju wnętrza. Proponujemy wersje dedykowane do stolarki zarówno nowoczesnej, jak i bardziej klasycznej, a także oferujemy możliwość indywidualnego wyboru koloru. Nasze zamki elektroniczne na kod to solidne i wysokojakościowe produkty, które cechują się długą żywotnością. W ofercie dostępne są także wyjątkowo odporne na warunki atmosferyczne modele do drzwi zewnętrznych.

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij