Naścienne czytniki zbliżeniowe Apartlock

W naszej ofercie są inteligentne urządzenia takie jak czytniki zbliżeniowe Apartlock. Wykorzystują one nowoczesne technologie, dzięki którym administrowanie nieruchomością jest nadzwyczaj proste i komfortowe. Każdy zarządca zyskuje przydatne możliwości związane z nadzorowaniem wejść do pomieszczeń. System umożliwiający otwieranie drzwi na kartę jest ułatwieniem dla właścicieli apartamentów, hoteli i biur, a także wszystkich ich użytkowników. Polecamy Państwu zakup tych innowacyjnych sprzętów!

Otwieranie drzwi na kartę to same zalety

Należy podkreślić, że otwieranie drzwi na kartę ma mnóstwo zalet. Zbędne staną się klucze, a ograniczenie dostępu dla niepożądanych osób będzie szybkie i skuteczne. Proponowany czytnik elektroniczny umożliwia automatyczną dystrybucję kodów oraz generowanie tokenów czasowych – również w sposób zdalny. Zmiany poszczególnych parametrów przeprowadza się za pomocą darmowej i intuicyjnej aplikacji dostępnej na smartfony z Androidem i iOS. Dzięki temu najważniejsze ustawienia można mieć zawsze pod ręką. Drzwi wyposażone w takie urządzenia da się otworzyć za pomocą kodu wprowadzanego klawiaturą numeryczną, ale też z użyciem karty i breloka.

Czytniki zbliżeniowe oraz wkładka elektroniczna firmy Apartlock

Oferowane u nas czytniki zbliżeniowe do apartamentów mają ergonomiczną i klasyczną budowę, więc z łatwością można zamontować je do różnych powierzchni. Ich niewielki rozmiar sprawia, że są uniwersalne oraz proste w obsłudze. Innym ważnym udogodnieniem jest czytelny i jasny panel numeryczny. Ponadto konstrukcja została zabezpieczona hartowanym oraz odpornym na zarysowania szkłem. Nawet wielokrotne otwieranie drzwi na kartę nie spowoduje więc żadnych uszkodzeń – gwarantujemy długą bezawaryjną pracę nawet przy intensywnej eksploatacji. Nasze nowoczesne sprzęty wyróżniają się też ponadczasowym i stylowym wyglądem, który doskonale wpasowuje się we wnętrza w różnorodnym stylu. Na uwagę zasługuje również korzystna cena czytników zbliżeniowych, która sprawia, że ich zakup jest nadzwyczaj opłacalny. W razie pytań lub innych potrzeb służymy profesjonalnym wsparciem i pomocą techniczną. Zapraszamy Państwa do zamawiania!

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij