Czytniki zbliżeniowe

Znajdujący się w naszej ofercie, dedykowany do apartamentów czytnik zbliżeniowy Apart to inteligentne urządzenie stworzone z myślą o wyniesieniu zarządzania nieruchomościami na wyższy poziom. Ten zaawansowany technologicznie produkt sprawia, że nadzorowanie i administrowanie pomieszczeniami staje się znacznie bardziej komfortowe. Umożliwia on automatyczną dystrybucję kodów, również w sposób zdalny, a także generowanie tokenów czasowych. Modyfikacji parametrów dokonuje się poprzez intuicyjną i darmową aplikację na telefon z oprogramowaniem Android lub iOS. Dzięki temu wszystkie najważniejsze ustawienia mogą mieć Państwo zawsze pod ręką.

Drzwi wyposażone w to akcesorium można otworzyć za pomocą wygenerowanego kodu dostępu wprowadzanego na numerycznej klawiaturze, ale i z użyciem karty czy breloka. Warto zamówić czytnik zbliżeniowy Apart, aby cieszyć się możliwościami, które daje nowoczesna technologia. To duże ułatwienie zarówno dla osoby zarządzającej nieruchomością, jaki i wszystkich jej użytkowników.

Naścienne czytniki zbliżeniowe Apartlock

Proponowane przez naszą firmę czytniki zbliżeniowe do apartamentów są przystosowane do montażu ściennego, ale ich ergonomiczne kształty i proste profile sprawiają, że mogą Państwo dopasować je do każdej powierzchni. Mają kompaktowy rozmiar i nieskomplikowaną formę, co czyni z nich niezwykle uniwersalne urządzenia. Kolejnym udoskonaleniem jest czytelny i łatwy w obsłudze panel numeryczny, który jest zabezpieczony hartowanym, odpornym na uszkodzenia i zarysowania szkłem.

Czytnik zbliżeniowy Apart charakteryzuje się również atrakcyjnym wyglądem, dzięki czemu nie zaburza wystroju wnętrz, w których jest zamontowany. Elegancki design pozwala na ich wkomponowanie w każde pomieszczenie, niezależnie od stylu. Inwestycja w tego typu urządzenia to dobry wybór również z uwagi na ich imponującą odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wytrzymałość, która zapewnia długotrwałą i bezawaryjną pracę. W razie dodatkowych pytań związanych z tymi akcesoriami zapraszamy do kontaktu - służymy profesjonalnym wsparciem technicznym.

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij