Wkładki elektroniczne

0 review
1 099,00 zł 1 149,00 zł

Dostępna w naszym asortymencie w różnych wersjach wkładka elektroniczna Apartlock to nowoczesne urządzenie, które ułatwia zarządzanie apartamentami i innymi nieruchomościami, szczególnie w przypadku przeznaczenia ich pod wynajem krótkoterminowy, na przykład w hotelach czy pensjonatach. To idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na usprawnieniu administrowania dostępem do pomieszczeń. Elektroniczną wkładkę bardzo łatwo wmontowuje się w zamek – wystarczy zamontować ją w miejsce klasycznego bębenka, aby już po chwili cieszyć się jej ogromną funkcjonalnością.

Proponowane przez nas urządzenia obsługuje się za pomocą darmowej aplikacji na telefon, dostępnej zarówno na systemy Android, jak i iOS, która jest swoistym centrum dowodzenia. Dzięki niej w prosty sposób mogą Państwo zarządzać wszystkimi elementami systemu i zdalnie generować cyfrowe kody dla swoich gości, aby następnie dystrybuować je drogą mailową lub przesyłać w wiadomościach tekstowych. Elektroniczna wkładka znacząco usprawnia pracę zarządcy nieruchomości, a jednocześnie zwiększa komfort i satysfakcję klientów. Warto w nią zainwestować, aby móc się pożegnać z problematycznym przekazywaniem kluczy i pozwolić gościom na otwieranie drzwi apartamentu za pomocą smartfona lub poprzez prostą w obsłudze klawiaturę numeryczną.

Elektroniczna wkładka do drzwi Apartlock

Istotną zaletą tych urządzeń jest to, że zostały wykonane z wyjątkowo trwałych materiałów oraz starannie wyselekcjonowanych podzespołów, które gwarantują wieloletnią trwałość i odporność na uszkodzenia oraz intensywną eksploatację. W rezultacie nasza wkładka elektroniczna może działać bezawaryjnie przez wiele lat, co potwierdzone jest długą gwarancją.

Jako widoczny element drzwi, powinna być dostosowana do miejsca montażu pod kątem atrakcyjności wizualnej. Zatroszczyliśmy się i o ten szczegół, dlatego nasze produkty są uniwersalne i jednocześnie atrakcyjne pod względem estetycznym. Dzięki temu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i mogą być wykorzystywane nawet w luksusowych apartamentach.

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij