Poznaj markę Apartlock

Jesteśmy polską firmą, która wdraża innowacyjne technologie na polski rynek. Naszą specjalnością są elektroniczne zamki do drzwi. Apartlock to marka, którą stworzyliśmy od podstaw i dbamy o jej ciągły rozwój na podstawie najnowszych osiągnięć techniki. Chcąc również zwiększyć dostępność oferty, oddajemy do Państwa dyspozycji sklep internetowy. Można w nim zamówić kompletny system zamknięć dopasowany do potrzeb danego nabywcy. Zapewniamy także obsługę techniczną, serwis i opiekę handlowców. Stawiamy na wysoką jakość produktów i usług.

Marka Apartlock - zaufanie i doświadczenie

Od samego początku zabiegamy o to, by relacje z Klientami opierały się na jasnych i czytelnych zasadach. W ten sposób budujemy solidne fundamenty współpracy, które owocują Państwa zadowoleniem i zaufaniem. To ostatnie jest szczególnie ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o elektroniczne zamki. Dlatego gwarantujemy, że systemy zamknięć Apartlock są bezpieczne i niezawodne. Mają one szerokie zastosowanie w budynkach mieszkalnych, hotelach, urzędach oraz szkołach. Nasza marka wybierana jest przez Kontrahentów biznesowych i prywatnych.

Bezpieczeństwo - systemy zamknięć Apartlock

Podążamy za potrzebami odbiorców i kreujemy produkty będące odpowiedzią na nie. Wśród oferowanych rozwiązań znajdują się zdalnie sterowane systemy zamknięć. Ich działanie kontrolowane jest za pomocą specjalnych aplikacji. Za ich pośrednictwem można ustawić dostęp do danego pomieszczenia, mieszkania czy budynku. Uprawnienie to automatycznie wygasa po upłynięciu danego czasu lub może być włączone czy wyłączone w dowolnej chwili. Z tego względu elektroniczne zamki marki Apartlock montowane są często w lokalach na wynajem. Zarówno osoby z nich korzystające, jak i ich właściciele doceniają wygodę kodów, kart lub breloków.

Dlaczego warto wybrać elektroniczne zamki Apartlock?

  • niska cena - jeśli chcą Państwo tanio kupić elektroniczny zamek do drzwi, to w zapraszamy do naszego sklepu. Proponujemy korzystne warunki sprzedaży online lub w punktach partnerskich,
  • wysoka jakość - Apartlock to porządne i trwałe systemy zamknięć. Do ich produkcji używane są solidne i sprawdzone podzespoły, a projektowaniem urządzeń zajmuje się grupa kreatywnych inżynierów,
  • elegancki design - zewnętrzne panele, klamki oraz maskownice mają unikalny i stylowy wygląd. Doskonale koresponduje on z nowoczesnym i klasycznym stylem hotelu czy biurowca,
  • polska marka - Apartlock to znak handlowy, który należy do wielkopolskiej firmy. Wybierając produkty oznaczone tym logo, wspierają Państwo rodzimy kapitał.

Serwis i obsługa techniczna - Apartlock

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najlepiej wykonane sprzęty z czasem mogą ulec zużyciu. Mając to na uwadze, chcemy, by nabywcy naszych systemów zamknięć czuli się w takiej sytuacji komfortowo. Dlatego marka Apartlock zapewnia swoim Klientom serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Gdzie można kupić sprawdzony system zamknięć Apartlock?

Nasz sklep internetowy daje Państwu nielimitowany dostęp do pełnej oferty zabezpieczeń do drzwi i akcesoriów. W związku z tym zamówienia można składać o dowolnej godzinie z domu czy pracy. Systemy zamknięć wysyłamy w doskonale zabezpieczonych paczkach pod wskazany adres. Dajemy swobodny wybór sposobu płatności za zakupy. To Klient decyduje czy płaci gotówką, kartą czy przelewem.

Oprócz kanału sprzedaży online na terenie całej Polski działa sieć sklepów, które współpracują z marką Apartlock. W punktach tych znajdą Państwo elektroniczne zamki, czytniki kart oraz inne wyroby.

Zapraszamy!

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij