Akcesoria do zamków

W poniższej ofercie proponujemy dodatki do zamków Apartlock, które znacząco ułatwią ich obsługę, co automatycznie przekłada się na usprawnienie procesu zarządzania nieruchomościami przeznaczonymi np. pod wynajem. Każde proponowane akcesorium, w tym między innymi brelok Apart, daszek chroniący przed deszczem i śniegiem czy maskownica zamka, wyróżnia się profesjonalnym wykonaniem, co rzutuje na ich wysoką jakość oraz dużą odporność na uszkodzenia. Wszystkie elementy dostępne w naszej ofercie zostały wyprodukowane z precyzją i dbałością o szczegóły, dzięki czemu są solidne i jednocześnie atrakcyjne wizualnie.

Maskownice, breloki, bramki Wi-fi do zamków Apartlock – wszystko w jednym miejscu

Proponowana maskownica do zamka to praktyczne akcesorium, które pozwala na ukrycie śladów, w tym np. otworów oraz różnych zarysowań powstałych podczas montażu elementów wcześniej przymocowanych do drzwi. Dzięki temu rozwiązaniu można oszczędzić pieniądze na kosztownej naprawie czy wymianie.

W naszym sklepie można kupić również nowoczesne bramki Wi-Fi, które można podłączyć pod inteligentny zamek, rozszerzając tym samym możliwości jego zastosowania. Akcesorium to umożliwia jego zdalną obsługę wraz z opcją generowania kodów. Dzięki niej użytkownik ma ciągły dostęp do historii operacji i może generować nowe kody, modyfikować już stworzone, przedłużać ich ważność oraz usuwać niepotrzebne. Jeszcze lepszą organizację zapewnia funkcja zdalnej synchronizacji czasu pomiędzy zabezpieczeniem drzwi a telefonem, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że wszystkie czynności dzieją się dokładnie w zaplanowanym momencie.

Inteligentny zamek może być łatwiejszy w obsłudze, jeżeli zastosuje się do niego brelok Apart, który został zaprojektowany specjalnie do zbliżeniowego zarządzania. W asortymencie mamy również maskownice do zamka, szerokie oraz wąskie w różnych rozmiarach, co sprawia, że znajdą Państwo i zamówią egzemplarz idealnie dopasowany do indywidualnych wymagań. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zakupów - sprzedajemy produkty w przystępnych cenach i oferujemy wsparcie techniczne przy wyborze.

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij