Zamki elektroniczne do drzwi, zamek szyfrowy

W tej kategorii znajdą Państwo nowoczesne zamki elektroniczne do drzwi zewnętrznych, np. wejściowych. Tego typu innowacyjne rozwiązania jak szyfrowane zamknięcia TTLock pozwalają na komfortowe i zdalne zarządzanie dostępem do konkretnych pomieszczeń. Są to idealne produkty dla osób ceniących wygodę oraz bezpieczeństwo, gdyż dają pełną kontrolę nad wizytami. Szczególnie polecamy je zarządcom hoteli, apartamentów, biurowców, a także Klientom prywatnym. Zachęcamy do sprawdzenia całej oferty i wybrania modelu dopasowanego do potrzeb!

Zalety elektronicznych zamków do drzwi

Wysokiej jakości zamek szyfrowany TTLock umożliwia zaoszczędzenie czasu oraz niweluje problem, jakim jest przechowywanie i przekazywanie tradycyjnych kluczy. Proponowane elektroniczne systemy do drzwi zewnętrznych, np. wejściowych są bardzo proste w montażu, a dzięki uniwersalnym rozmiarom da się je zamocować do praktycznie każdego skrzydła drzwiowego. Wbudowany panel obsługi z czytelną klawiaturą jest przyjazny w użytkowaniu. Na uwagę zasługuje elegancki design przedstawianych modeli, który pozwoli dopasować zabezpieczenie do wystroju dowolnego wnętrza. Mamy warianty dopasowane zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji – do wyboru są różne kolory obudów. Takie dopracowane zamki elektroniczne do drzwi wejściowych są także odporne na trudne warunki i wyróżniają się długą żywotnością.

Zamek TTLock – drzwi nadzorowane z aplikacji na telefon

Obsługa nowoczesnych szyfrowanych zamków TTLock jest bardzo łatwa, ponieważ odbywa się za pomocą darmowej aplikacji na smartfona generującej klucze dostępu, które nie potrzebują połączenia z internetem (model Apartlock A2 nie obsługuje tej opcji). Z poziomu platformy da się zarządzać dowolną liczbą elektronicznych zamków do drzwi zewnętrznych, programować karty dostępu, a także kontrolować historię zdarzeń i poziom baterii. W ten sposób można np. udostępniać gościom pokoje hotelowe. Istnieje też możliwość stworzenia pinów czasowych, jednorazowych, cyklicznych i permanentnych. W konsekwencji zarządca jest w stanie skutecznie pilnować terminów oraz śledzić zameldowania i wymeldowania.

Kup nowoczesne zamki do drzwi wejściowych

Warto postawić na nasze produkty, które można dopasować do oczekiwań nabywcy. Jesteśmy polską firmą oferującą szyfrowane zabezpieczenia typu TTLock, które sprawdzą się w zastosowaniach biznesowych i prywatnych. Każdy elektroniczny zamek do drzwi wejściowych, np. zewnętrznych, zapewnia bezpieczeństwo, jest niezawodny i wygodny w obsłudze, bo umożliwia otwieranie m.in. za pomocą aplikacji, karty czy breloka. Co więcej, cena proponowanych rozwiązań jest bardzo korzystna, więc zachęcamy Państwa do kupowania!

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij