Produkty Apartlock

Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości zamków i czytników elektronicznych, to są one dostępne u nas. Zajmujemy się projektowaniem i sprzedażą internetową systemów do drzwi. Poza tym produkty firmy Apartlock można kupić w punktach partnerskich na terenie całego kraju. Wśród naszych Klientów są hotele, urzędy, szkoły, firmy oraz odbiorcy indywidualni. Na ich zlecenie przygotowujemy niezawodne rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb. Każde zamówione u nas urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją. Dodatkowo zapewniamy obsługę techniczną i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zamki Elektroniczne — Apartlock

Z myślą o wygodzie użytkowania oferujemy zamki bezkluczowe. Są to systemy zdalnie sterowane za pomocą aplikacji na smartfony. W programie generowane są kody dostępu do drzwi oraz istnieje możliwość programowania kart. Szczególnie przydatne są breloki udostępniane np. pracownikom sprzątającym biura, czy pokoje hotelowe. Dzięki temu łatwo można zarządzać uprawnieniami dla osób wchodzących i wychodzących z budynku. Produkty Apartlock cenione są przez firmy prowadzące krótkoterminowy najem mieszkań. Dodatkowo wszystkie wejścia i wyjścia są rejestrowane, co oznacza, że można je przeglądać w dowolnym momencie.

Czytniki zbliżeniowe do apartamentów

Mocną stroną naszych urządzeń jest ich funkcjonalność i elegancki wygląd. Sprawia on, że czytnik zbliżeniowy doskonale wkomponowuje się w aranżację hoteli i pensjonatów. Ponadto jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla właścicieli budynków, jak i ich użytkowników. Zamki wyposażone w czytniki kart można również otwierać za pomocą kodu numerycznego. Jest on wprowadzany na klawiaturze, której powierzchnia chroniona jest szkłem hartowanym. Produkty firmy Apartlock dostępne są w atrakcyjnej cenie.

Wkładki elektroniczne Apartlock

Widoczna w ofercie wkładka elektroniczna, to produkt łatwy w montażu. Założenie mechanizmu odbywa się bez ingerencji w drzwi i konieczności ich wymiany. Pozwala to na zminimalizowanie kosztów całej inwestycji. Urządzenie Apartlock sprawdza się zwłaszcza w tzw. najmie krótkoterminowym. Kod dostępu do apartamentu można wysłać z firmy do Klienta za pośrednictwem telefonu. Szybko, bezpiecznie i komfortowo!

Akcesoria do zamków

Wiemy, że niektóre elementy zewnętrzne zamków mogą ulec zużyciu. Dlatego z myślą o Państwa wygodzie zapewniamy dostęp do części zamiennych oraz elementów dodatkowych np. bramek Wi-Fi. W ten sposób produkty firmy Apartlock będą służyły latami i wspólnie zadbamy o środowisko przyrodnicze. Zapraszamy do naszego sklepu online i kontaktu z doradcami handlowymi!

Menu
Zamknij
Koszyk
Zamknij
Wróć
Moje konto
Zamknij